e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2014 - 2015 Biegi przełajowe
Biegi przełajowe

W dn. 08.10 2014 r. reprezentacja dziewcząt naszej szkoły w sztafetowych biegach przełajowych,  po wcześniejszym zdobyciu mistrzostwa powiatu nowosądeckiego wystartowała w finale wojewódzkim. Zawody odbyły się na obiekcie lotniska w Nowym Targu. Do biegu wystartowało  aż 30 drużyn reprezentujących najlepsze szkoły ponadgimnazjalne z naszego województwa. Po niezwykle pasjonującej walce Mistrzem województwa małopolskiego zostało LO z Limanowej, a drugie i trzecie miejsce zajęły Licea z Krakowa. Nasza ekipa spisała się bardzo dobrze przybiegając na metę jako siódma. Jednak po pomyłce organizatorów którzy źle pokierowali naszą ostatnią zawodniczką (zamiast na metę wbiegła do strefy zmian)oficjalnie nasza szkoła zajęła miejsce 9.Ostatecznie wynik taki jest wynikiem bardzo dobrym biorąc pod uwagę fakt że szkoły które zajęły czołowe miejsca, specjalizują się w lekkiej atletyce, szczególnie w biegach.