Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2018 - 2019 „Małe, WIELKIE marzenia”
„Małe, WIELKIE marzenia”
Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu w LO w Starym Sączu po raz kolejny włączyli się w akcję zorganizowania wydarzenia, podczas którego mogli spełnić marzenie dziecka. Projekt „Małe, WIELKIE marzenia” jest realizowany w ramach Programu TESCO „Decydujesz, pomagamy”.

W dniu 17 listopada 2018 r. wolontariusze odwiedzili Dawidka – podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda.  Pomimo ciężkiej choroby na twarzy chłopca często gości uśmiech i radość.  Dawidek jest bardzo pogodnym dzieckiem, co widać było na zdjęciach z sesji fotograficznej całej rodzinki. Wolontariuszki podarowały chłopcu przytulankę i ramkę, w której znajdą się fotografie samego bohatera, jak również rodzeństwa, rodziców i dziadków.  Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z sytuacją Dawidka i prosimy o wsparcie wpłacając kwotę na jego konto lub przekazując 1% podatku: http://www.sc.org.pl/projekty/naratunek/cebula_dawid/

W projekcie „Małe, WIELKIE marzenia” brali udział następujący wolontariusze: Wiktoria Orłowska, Natalia Skoczeń i Bartłomiej Szewczyk.

 


LO Stary Sacz 2011