Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2007 - 2008 Szkolne Walentynki
Szkolne Walentynki

Jak co roku w naszej szkole hucznie obchodzony jest 14 luty. Światowy Dzień Zakochanych. Tegoroczne święto przygotowane zostało przez URS z pomocą Dyrekcji naszego Liceum. W ten ważny dla zakochanych dzień w naszej szkole działała poczta walentynkowa, dzięki której zakochani mogli wyznać sobie miłość w nietypowy sposób. Podczas przerw dedykowano sobie piosenki.

Z okazji 14.lutego zoorganizowany został również konkurs na najlepszy walentynkowy prezent, w którym nagrodą były dwa podwójne bilety do kina na wybrany film. Po dłuższych naradach URS zdecydował, że nagroda powędruje do: Michała Jastrzębskiego z klasy 3b oraz Natalii Bochniarz z 2d.

Zorganizowano także Turniej Piłki Siatkowej, w której udział wzięły pary mieszane. Oba konkursy cieszyły się niezwykłą popularnością.

 

 


LO Stary Sacz 2011