Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2006 - 2007
Rok 2006 - 2007
W przededniu świąt

W dniu 22 grudnia 2006r. (piątek) klasy spotkały się z wychowawcami na wigiliach klasowych.

Więcej…
 
Szkolne zawody w trójboju siłowym

W środę, 6 grudnia 2006 roku, w naszej szkole odbyły się szkolne zawody w trójboju siłowym, w których uczestniczyli uczniowie z klas I, II i III.

Więcej…
 
Z Janem Pawłem II do Rzymu

30 października 2006 roku, zespół muzyczny "Pokolenie JP II" działający przy naszym LO i przy parafii św. Elżbiety w nagrodę za zdobycie I miejsca w konkursie " Moje spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II - muzykalia, teatralia" wyjechał na ośmiodniową pielgrzymkę do Rzymu.

Więcej…
 
Konkurs Mitologiczny

W dniu Święta Szkoły(8 listopada 2006r.) odbył się konkurs mitologiczny pod hasłem: "W KRAINIE BOGÓW ,HEROSÓW I NIMF..".

Więcej…
 
Zawody w siatkówce

25 października 2006 r. odbyły się szkolne zawody w piłkę siatkową dziewcząt klas I. W zawodach uczestniczyło 7 klas: 1ai, 1b, 1c, 1d, 1f, 1g, 1h. Mecze rozegrano systemem pucharowym.

Więcej…
 
Stypendia Sapere Auso

9 października 2006 roku, w kinie "Kijów" w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów "Sapere Auso" przyznawanych przez Urząd Marszałkowski uczniom szczególnie uzdolnionym z terenu województwa małopolskiego.

Więcej…
 
Kontrakt Szkolny

W dniu 29 września 2006 r. przedstawiciele dyrekcji szkoły, grona nauczycielskiego, szkolnego samorządu i samorządów klasowych oraz pedagog szkolny podpisali Kontrakt, regulujący zasady obowiązujące w naszym LO.

Więcej…
 
Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego 2006/2007 miała miejsce w poniedziałek, 4 września 2006 r.

Więcej…
 
Wizyta św. Mikołaja

6 grudnia, tradycyjnie, w naszej szkole gościł św. Mikołaj :). Odwiedził wszystkie klasy, zawitał także do gabinetu Pana dyrektora.

Więcej…
 
Konkurs wiedzy o HIV/AIDS

W poniedziałek, 5 grudnia 2006 roku, w naszym LO odbył się konkurs wiedzy o HIV/AIDS - przygotowany przez pedagoga szkolnego Agnieszkę Leską i pielęgniarkę panią Annę Liburską.

Więcej…
 
Święto Szkoły

Tradycyjnie 7 i 8 listopada 2006 r. odbyło się ŚWIĘTO SZKOŁY. W czasie święta przeprowadzone zostały m.in. ślubowanie uczniów klas pierwszych, konkursy, Międzynarodowy turniej piłki siatkowej o puchar Dyrektora Liceum i wiele innych atrakcji.

Więcej…
 
Licealny Mistrz Klawiatury

W czasie ŚWIĘTA SZKOŁY odbył się w pracowni informatycznej konkurs o tytuł LICEALNEGO MISTRZA KLAWIATURY KOMPUTEROWEJ.

Więcej…
 
Literacka Jesień Podgórza

19 października w naszej szkole w ramach XVI Międzynarodowej Jesieni Literackiej Pogórza, odbyło się spotkanie z ludźmi pióra: Romualdem Mieczkowskim oraz Mateuszem Pieniążkiem.

Więcej…
 
Pożegnanie prof. Heleny Domańskiej

4 października 2006 r. w czasie szkoleniowej konferencji Rady Pedagogicznej pożegnaliśmy, odchodzącą na emeryturę, wieloletnią nauczycielkę języka polskiego i v-ce dyrektora naszego LO - mgr Helenę Domańską.

Więcej…
 
Wybory do URS

22 września 2006 r. (piątek) odbyły się wybory do Uczniowskiej Rady Szkoły. Każda klasa miała obowiązek wytypować 2 kandydatów do URS.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2


LO Stary Sacz 2011