Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2018 - 2019 PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
Dnia 21.03.2019r w naszym liceum im. Marii Skłodowskiej- Curie w Starym Sączu odbyło się spotkanie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, którego organizatorami byli uczniowie klasy 3C wraz z wychowawczynią mgr Wiesławą Legutko. W dwóch konkurencjach- najlepszy wiosenny makijaż oraz najlepszy wiosenny look- udział brało wielu uczestników.

W jury zasiadali: Dyrektor Szkoły Krzysztof Szewczyk mgr Wiesława Legutko, oraz mgr Jolanta Hejmej.

KONKURS MAKIJAŻU

Konkurencja była wyrównana, każda z dziewcząt prezentujących make-up wyglądała zjawskowo. Dziewczęta w różnokolorowych, starannych i nietypowych makijażach zaprezentowały się  przed jury, gronem pedagogicznym oraz kolegami i koleżankami z pozostałych klas.

Pierwsze miejsce ex aequo zdobyły przedstawicielki klas I a i I c

Drugie miejsce  zajęła uczennica klasy III a

KONKURS NA NAJLEPSZY WIOSENNY LOOK

Jury miało bardzo trudne zadanie- wytypować zwycięzców . Udział w nim brali uczniowie klas: 1A, 1B, 1C, 2A, 2B, 3B. Każdą z klas reprezentowała para uczestników, przedstawiając stroje oraz wkładając w nie trochę wyobraźni, pracy i jak się okazało- humoru.

Najzabawniejszymi i najbardziej kreatywnymi okazali się jednak przedstawiciele klasy 1C, w której to uczniowie pokazali humorystycznie jak powinno się nosić sandały w połączeniu ze skarpetami oraz uczennice 3B, które również dały się ponieść wyobraźni zakładając stroje biedronki i pszczółki. Widownia, niezawodna w takich sytuacjach dała o sobie znać gromkimi brawami.

Na zakończenie wytypowano laureatów.

Pierwsze miejsce klasa III b

Drugie miejsce klasa  II a

Trzecie miejsce klasa Ib

Wszyscy laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci biletów do kina, karnetów na siłownię oraz biletów na basen. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy długopis oraz słodki upominek.

Sponsorami nagród byli : Kino Helios, Kino Sokół Fitness Trzy Korony, Siłownia Xtreme , Fundacja Rozwoju Sądecczyzny, Biurowiec Stary Sącz oraz Delikatesy Centrum Podegrodzie.

Wszystkim sponsorom i uczestnikom dziękujemy za wkład w przebieg Pierwszego Dnia Wiosny w LO Stary Sącz.

 


LO Stary Sacz 2011