Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2012 - 2013 ZBIÓRKA ZAKRĘTEK
ZBIÓRKA ZAKRĘTEK

Od grudnia 2012 r. Samorząd Uczniowski  naszej szkoły prowadził zbiórkę zakrętek dla ciężko chorej dziewczynki Mai Kropiwnickiej. Niestety, w lutym 2013 r. Maja odeszła do nieba. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę internetową: http://majakropiwnicka.eu/

Jest wiele dzieci, którym każdy z nas może pomóc w bardzo prosty sposób. Nie wyrzucajmy plastikowych zakrętek, segregujmy je i zbierajmy dla chorych dzieci. Samorząd Uczniowski postanowił przekazać zebrane zakrętki dla chorej Dominiki (lat 7), która cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Dzięki zakrętkom Fundacja Nauka i Kultura będzie mogła zakupić dla dziewczynki specjalny fotelik.

Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą do wszystkich uczniów naszej szkoły, aby już w czasie wakacji zbierali zakrętki.

Od września 2013 r. w naszej szkole rusza ponownie akcja zbierania zakrętek.

 


LO Stary Sacz 2011