Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 Przegląd piosenki patriotycznej
Przegląd piosenki patriotycznej

Z związku z obchodami 97 rocznicy Odzyskania Niepodległości uczniowie naszego Liceum wzięli udział  w międzyszkolnym przeglądzie piosenki  patriotycznej. W tym roku przypadł nam w udziale utwór: "Wojenko, wojenko". Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż nasi uczniowie wykonali utwór w całości sami, grając na instrumentach, co  spotkało się z aplauzem licznie zgromadzonej publiczności wraz zaproszonymi gośćmi. W przeglądzie wystąpili:

 

Jarzębak Karolina

2C

Rusnak Beata

2C

Stachoń Natalia

2C

Wysopal Klaudia

2C

Rusnak Izabela

2C

Krzak Alina

2B

Więcławek Patrycja

3B

Faltyn Patryk

3B

Mirek Marcin

3B

Mazurek Julia

3D

Faron Klaudia

3E

Naszym uczniom gratulujemy talentu oraz dziękujemy za reprezentację szkoły.

Opiekunowie: Anna Grys, Aneta Ząbek

 


LO Stary Sacz 2011