Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Aktualności
Laureaci konkursu historycznego

29 listopada 2019 roku odbyła się gala laureatów konkursu historycznego „Epizody Niepodległości. Elity Ziemi Sądeckiej II Rzeczpospolitej i ich losy”.

Więcej…
 
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Uczniowie naszej szkoły z klas pierwszych brali udział w wykładach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Więcej…
 
Wycieczka do Krakowa

We wtorek 26 listopada 2019r. klasa 1c  i 1 e odbyły  wycieczkę do stolicy Małopolski.

Więcej…
 
Wyróżnienia w konkursie recytatorskim

W dniu 15 listopada 2019 r. uczniowie naszego liceum brali udział w Konkursie Recytatorskim Poezji Karola Wojtyły „Do Ciebie wołam, Człowieku, Ciebie szukam”, którego organizatorem jest Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

Więcej…
 
Nieodpłatna pomoc prawna

W październiku i listopadzie w naszym liceum mieliśmy możliwość obejrzenia wystawy poświęconej nieodpłatnej pomocy prawnej.

Więcej…
 
101 rocznica odzyskania niepodległości

W dniu 11.11.2019r  uczniowie naszej szkoły wraz z pocztem sztandarowym uczcili 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Ślubowanie klas pierwszych

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Stary Sączu obchodzi dzisiaj (6 listopada 2019) 71 lat istnienia szkoły.

Więcej…
 
Kwesta na starosądeckich cmentarzach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych odwiedzamy groby naszych bliskich i wspominamy tych, którzy odeszli w minionym roku.

Więcej…
 
Wycieczka w Pieniny

Licealiści z klasy biologiczno-chemicznej podziwiali krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego.

Więcej…
 
Wybory URS

10 października w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu odbyły się wybory do Uczniowskiej Rady Szkoły.

Więcej…
 
Konkurs "Polak potrafi"

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU „Polak potrafi”

ORGANIZATOR: Samorząd Uczniowski, Wychowawcy klas II oraz Katecheta

Więcej…
 
Zostań radcą prawnym

10 października 2019r. uczniowie Klasy IB i IE (prawniczej) z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, brali udział w prelekcji pt. „ZOSTAŃ RADCĄ PRAWNYM”.

Więcej…
 
Wycieczka klasy II a i II b do Krakowa

27 września 2019 klasy II A i II B wybrały się na wycieczkę do Krakowa.

Więcej…
 
Wolontariusze na Zabawie Andrzejkowej

W dniu 28 listopada 2019 roku grupa wolontariuszy z naszego liceum - Oliwia Tokarczyk, Zuzanna Pierzga, Zuzanna Kurzeja, Kaja Sukiennik, Alina Padula, Maksymilian Ostrówka, Jakub Żywczak- pomagali w organizacji zabawy andrzejkowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Starym Sączu.

Więcej…
 
Poznajemy Patronkę Szkoły

W dniu 19 listopada 2019 roku uczniowie pierwszych klasa naszego liceum brali udział w projekcji filmu „Maria Skłodowska- Curie” w starosądeckim kinie Sokół.

Więcej…
 
Kino szkoła

14 listopada grupa wolontariuszy z naszego liceum zorganizowała spotkanie z kulturą w Kinie Sokół i zaprosiła swoich kolegów do obejrzenia filmu pt. „Mam dość!”.

Więcej…
 
Biegi niepodległościowe

W dniu  08.11.2019 r  z  okazji upamiętnienia 101 rocznicy odzyskania niepodległości  na Starosądeckich Błoniach odbył się XVIII Niepodległościowy Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Starego Sącza.

Więcej…
 
Turniej unihokeja

W piątek 8-go listopada w Piwnicznej-Zdroju odbyły się zawody mające na celu wyłonienie Mistrzów Powiatu Nowosądeckiego w unihokeju dziewcząt i chłopców.

Więcej…
 
Dzień Wszystkich Świętych

Zgodnie z tradycją naszego liceum, co roku w ostatnich dniach października uczniowie pamiętają o starosądeckich grobach.

Więcej…
 
Zawody szkolne w piłce siatkowej dziewcząt

W dniu 24.10.2019 r w naszej szkole odbyły się zawody szkolne  w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

17 października 2019 r. na stadionie „Heleny” Nowy Sącz przeprowadzone zostały zawody o mistrzostwo powiatu nowosądeckiego w piłce nożnej „11”.

Więcej…
 
Sąd-orzeka, Mediacja rozwiązuje spory

17.10.2019 r. uczniowie wszystkich klas prawniczych brali udział w zajęciach edukacyjnych w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu ul. Pijarska 3 zorganizowanym przez Stowarzyszenie SURSUM CORDA oraz Sąd Okręgowy w Nowym Sączu.

Więcej…
 
Korpus Solidarności

W dniu 10 października 2019 w naszej szkole odbyło się spotkanie informacyjne dla wolontariuszy dotyczące Korpusu Solidarności.

Więcej…
 
Edukacja prawna młodzieży

W ramach działań ZPB dnia 3 października 2019 r. w naszym Liceum odbyło się spotkanie uczniów klas Ia, Ib, Ic, Id, Ie, If z Panią aspirant sztabowy Barbarą Leśniak z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu na temat: ”Nastolatki a prawo”.

Więcej…
 
Wycieczka intergacyjna klsay 1b

Dnia 26 września 2019 roku pod opieką wychowawczyni pani Alicji Czermińskiej oraz pani pedagog Agnieszki Leskiej, klasa 1B uczestniczyła w wycieczce integracyjnej na Cyrlę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4


LO Stary Sacz 2011