Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2008 - 2009 Sądeckie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych
Sądeckie Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

17 kwietnia 2009 na hali sportowej przy ulicy Nadbrzeżnej odbyły się Targi Szkolne, podczas których szkoły ponadgimnazjalne prezentowały swoją ofertę edukacyjną na rok 2009/2010.

Nasza Szkoła także miała swoje stoisko na tegorocznych Targach. Nasza młodzież rozdawała ulotki oraz opowiadała gimnazjalistom o naszym Liceum. Natomiast na samym stoisku można było pooglądać wystawę, jak i prezentację multimedialną na temat naszej Szkoły. Ciekawą atrakcją naszego stoiska, co przyciągało licznych gimnazjalistów, był konkurs dotyczący naszego Liceum. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać krzyżówkę a następnie odbywały się losowania licznych nagród, takich jak koszulki, kubki czy długopisy z logiem naszej Szkoły.

 

 


LO Stary Sacz 2011