Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2012 - 2013 Muzeum Regionalne w Starym Sączu
Muzeum Regionalne w Starym Sączu

Uczniowie klasy II d , II c i III d  z naszego liceum uczestniczyli w ostatnim tygodniu w wyjściu do Muzeum Regionalnego w Starym Sączu,  gdzie oprócz ciekawej ekspozycji stałej mogli podziwiać wystawę przygotowaną z okazji 150-tej rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się informacji o starosądeczanach biorących udział w powstaniu. Wielu uczniów szukało związków ze swoimi rodzinami. Wystawa jest bardzo bliska naszemu liceum bo jej autorem jest v-ce dyrektor mgr Andrzej Sojka. Opiekę nad uczniami sprawowały mgr Dorota Kruczek i mgr Teresa Szewczyk.  Dziękujemy  Towarzystwu Miłośników Starego Sącza za możliwość zwiedzenia ekspozycji.

 


LO Stary Sacz 2011