Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 Lekarstwo na ratunek
Lekarstwo na ratunek

Dwie wolontariuszki - Iza i Marysia, wraz z wolontariuszkami z ZSP ze Starego Sącza, wzięły udział w sobotniej akcji promującej projekt „Lekarstwo na ratunek”. Promocja odbywała się w sklepie TESCO w Łącku. Dziewczęta zachęcały kupujących do oddania głosu na pomysł realizowany przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Dziewczęta były tak zaangażowane w promocję, że po 3 godzinach akcji liczba żetonów znacznie wzrosła.

Projekt, na który stowarzyszenie chce zdobyć pieniądze dotyczy zorganizowania dla 10 chorych i niepełnosprawnych dzieci wymarzonych urodzin. Zabawy będą organizowane  przez trzyosobowe grupy wolontariuszy.  Te trzy osoby to liderzy w poszczególnych klubach wolontariatu.

Akcja trwa jeszcze do 7 czerwca. A jak można ją wesprzeć?

Przy wejściu w sklepach TESCO znajduje się pojemnik, do którego  można wrzucić żetony otrzymane podczas zakupów. Cel szczytny, a klientów sklepów nic nie kosztuje. Zachęcamy oczywiście do wsparcia projektu Stowarzyszenia Sursum Corda - opisanego na polu o kolorze niebieskim. Kochani zróbcie zakupy w TESCO i wrzućcie żeton do pojemnika z opisanym projektem SURSUM CORDA.

 


LO Stary Sacz 2011