Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Wizyta Delegacji ze Słowacji w naszej szkole
Wizyta Delegacji ze Słowacji w naszej szkole

W dniach 28 i 29 września gościła u nas delegacja ze Słowacji. Pierwszego dnia wybraliśmy się do Krakowa na Wawel, gdzie oglądaliśmy wystawę "Wawel zaginiony", a następnie udaliśmy się do rynku głównego aby pokazać naszym gościom Sukiennice oraz kościół Mariacki. Pomimo niesprzyjającej pogody i bardzo długiego powrotu do Starego Sącza (aż 4 i pół godziny) Kraków bardzo spodobał się Słowakom.

Następnego dnia odbył się II Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Starym Sączu organizowany przez Zespół Szkół Drzewno-Mechanicznych, w którym brały udział szkoły ponadgimnazjalne ze Starego Sącza, drużyna nauczycieli oraz drużyna ze Słowacji. Rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji. Zwycięzcą turnieju została drużyna przybyłych gości, a nasze Liceum zajęło drugie miejsce.

 

 


LO Stary Sacz 2011