Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 Indywidualne Biegi Przełajowe
Indywidualne Biegi Przełajowe
W dniu 12.04.2016r na stadionie sportowym w Grybowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w indywidualnych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się 178 zawodniczek i zawodników z 7 szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, Zespół Szkół w Łącku, Zespół Szkół w Marcinkowicach, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie, Liceum Ogólnokształcące w Grybowie, Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu.
Biegacze startowali oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców w trzech grupach wiekowych. Dystans dla dziewcząt wynosił 1000 m, a dla chłopców 1500 m.
Celem imprezy była popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej oraz wyłonienie mistrzów powiatu nowosądeckiego i reprezentacji na zawody wojewódzkie.

Nasze Liceum reprezentowali uczniowie: Adamczyk Natalia, Bugajska Paulina, Ciesielka Katarzyna, Wysopal Klaudia, Łagowska Karolina, Łękawska Anna, Lizoń Klaudia, Kurowski Daniel.

Mimo skromnej reprezentacji nasi uczniowie wywalczyli 4 medale we wszystkich kolorach (2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy) i awansowali do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 22.04.2016r w Nowym Targu. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach i grupach wiekowych zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i pucharami

Najlepsze wyniki naszych uczniów:

Kat. rocznik 1999

I miejsce: Adamczyk Natalia

II miejsce: Łękawska Anna

Kat. rocznik 1998

V miejsce: Bugajska Paulina

Kat. rocznik 1997

I miejsce: Kurowski Daniel

III miejsce: Lizoń Klaudia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!. Fotorelacja >>>

 


LO Stary Sacz 2011