Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Aktualności WIELKA GALA WOLONTARIATU „SERCE – SERCU”
WIELKA GALA WOLONTARIATU „SERCE – SERCU”

W dniu 29 lutego 2020 r. uczniowie z naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyli w Uroczystej Gali Wolontariatu w Krynicy-Zdroju. Fundacja Sądecka zaprosiła wszystkich wolontariuszy na podsumowanie akcji charytatywnej „SERCE – SERCU”, która polegała na zbiórce żywności dla rodzin biednych. Grupa młodzieży z naszego liceum w grudniu zbierała dary w hipermarkecie Carrefour w Galerii Sandecja w Nowym Sączu.
W pięknej scenerii Pijalni Głównej w Krynicy odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań dla opiekunów i dla wolontariuszy. Do niektórych wolontariuszy uśmiechnęło się szczęście, ponieważ podczas spotkania zostały rozlosowane nagrody rzeczowe oraz stypendia. Wśród szczęśliwców znalazła się wolontariuszka z naszego klubu Magdalena Toczek, która otrzymała stypendium im. Braci Potoczków w wysokości 200 zł. Gratulujemy! Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek dla wolontariuszy m.in. na scenie pojawił się Kordian i Julia z programu The Voice Kids. Na zakończenie uroczystej gali wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

 


LO Stary Sacz 2011