Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2017 - 2018 Konkurs Papieski
Konkurs Papieski
6 czerwca  2018 roku w Szkole Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu  odbyła się już VI edycja gminnego konkursu „Sądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II”. W tym roku motto przewodnie brzmiało:  „Liczę na Was … Liczę na Wasz młodzieńczy entuzjazm … Świat Was potrzebuje…”.

Zaproszeni uczniowie rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych, w których uczestniczyło 54 uczestników z terenu Miasta i Gminy Stary Sącz: z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Najstarsi uczestnicy konkursu, czyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oceniani byli przez jury w składzie: przewodnicząca Pani Jolanta Młodkowska – Czech,  Pani Helena Domańska oraz Pani Danuta Hejmej.

Komisja obradująca w tym samym dniu wyłoniła zwycięzców. Z naszej szkoły na podium znalazły się: Sylwia Nowak z klasy 2c zajmując  1 miejsce oraz Zuzanna Bieryt z klasy 1a  -  3 miejsce. Nie zabrakło również wyróżnienia, które otrzymała Katarzyna Słowik z klasy 1b.

Nagrody dla laureatów zostały rozdane w dniu 12 czerwca 2018r. w Dniu Święta Szkoły organizatorów konkursu.  Dziękujemy za wyróżnienie i tak piękne nagrody.

(Sylwia Nowak, 2c)

 


LO Stary Sacz 2011