Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Jesteśmy mistrzami powiatu
Jesteśmy mistrzami powiatu

Nasza szkolna drużyna koszykarska wygrała zawody w Krynicy - Zdroju. Teraz czeka ich trudny turniej w Limanowej.
Dnia 27 stycznia br. w Krynicy - Zdroju odbyły się powiatowe zawody w koszykówkę. Wzięło w nich udział 12 ekip, w tym drużyna reprezentująca LO w Starym Sączu. Nasi "wojownicy" rewelacyjnie poradzili sobie ze swoimi przeciwnikami.

Nasz "dream team" stanął na wysokości zadania i w świetnym stylu osiągnął cel, jakim było zdobycie pucharu dla mistrzów powiatu. To zwycięstwo nie byłoby jednak możliwe gdyby nie ciężka praca na treningach i dobre ustawienie taktyczne oraz cenne rady dawane zawodnikom przez ich trenera p. mgr Kamila Głębockiego, który miał swój udział w końcowym sukcesie.

Skład zwycięskiej ekipy stanowili:

1.   Dariusz Bodziony kl. IIg

2.   Łukasz Gromala kl. IIg

3.   Łukasz Wąchała kl. IIg

4.   Tomasz Sroka kl. IIg

5.   Mateusz Bodziony kl. IIc

6.   Damian Dutka kl. IIg

7.   Sebastian Stach kl. IIg

8.   Przemysław Maśko kl. Ia

9.   Szymon Lekstan kl. IIg

10. Łukasz Klag kl. IIa

Przed naszą ekipą kolejne trudne zadanie - etap rejonowy, który zostanie rozegrany w Limanowej. Mimo wysokiego poziomu na tym etapie rozgrywek wierzymy w reprezentantów naszej szkoły i czekamy na kolejne sukcesy.

 

 


LO Stary Sacz 2011