Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Informacje o szkole w "Przeglądzie Sądeckim"
Informacje o szkole w "Przeglądzie Sądeckim"

Zdjęcie uczniów klasy 3b ukazało się na pierwszej stronie drugiego numeru "Przeglądu Sądeckiego". Wewnątrz można było znaleźć informacje, na temat naszej szkoły i osiągnięć uczącej się w niej młodzieży. Wymieniono nazwiska Marcina Faltyna, który zajął pierwsze miejsce w II. Konkursie Wiedzy Ekonomicznej pokonując 156 uczestników i Marcina Guca oraz Sylwestra Kozieńskiego, którzy zostali laureatami ogólnopolskiej olimpiady "O Diamentowy indeks AGH" z matematyki, tym samym zdobyli indeksy na tę uczelnię. To tylko niektóre sukcesy naszej młodzieży.

Wspomniano też o uczniach, którzy otrzymali wyróżnienia z rąk Starosty Nowosądeckiego Jana Golonki. Są to: Katarzyna Sławiec, Sandra Obrzud, Karolina Tomaszewska i Honorata Adamczyk. Wymienione uczennice uzyskały w całym cyklu kształcenia wysokie wyniki w nauce, startowały w konkursach, działały na rzecz szkoły i środowiska, stały się liderkami w naszej małej społeczności.

Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć o wypowiedziach uczniów naszej szkoły, którzy chwalili jednozmianowy system nauczania i wysoki poziom liceum.

 


LO Stary Sacz 2011