Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2018 - 2019 SZLACHETNA PACZKA
SZLACHETNA PACZKA

„Pomaganie jest piękne”

W pierwszym tygodniu grudnia w naszym liceum odbyła się akcja charytatywna Szlachetna Paczka, której głównym celem jest pomoc materialna rodzinom i osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy w tym roku wsparli tę wspaniałą inicjatywę. Zbieraliśmy żywność długoterminową i środki czystości dla wybranych rodzin. Dziękujemy wolontariuszom z naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu za pomoc i koordynowanie akcją w liceum, m.in. Arturowi Januszowi, Wiktorii Górce, Ewelinie Opyd, Alicji Kożuch, Paulinie Suflicie i Joannie Żabeckiej.

 


LO Stary Sacz 2011