Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2011 - 2012 Konkurs czytelniczy
Konkurs czytelniczy

W naszym liceum w piątek 9 marca 2012 roku  odbyły się eliminacje rejonowe Małopolskiego Konkursu Czytelniczego Bohaterowie Lektur Szkolnych „Lalka” Bolesława Prusa. Do naszej szkoły przybyło prawie 100 uczniów z wielu szkół powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.  Pisali oni test ze znajomości pozytywistycznej powieści. Konkurs wygrała uczennica klasy IIa  z  naszej szkoły, Urszula Gancarczyk (opieka: mgr Iwona Rychlewska), na trzecim miejscu znalazła się Angelika Malinowska z III e (opieka: mgr Dorota Kruczek).  Nagrody, dyplomy oraz podziękowania dla opiekunów wręczał pan Zbigniew Czepelak – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu oraz Burmistrz Starego Sącza-pan Jacek Lelek.
28 marca nasze koleżanki będą uczestniczyć w wojewódzkim etapie konkursu, który odbędzie się w Krakowie. Tymczasem gratulujemy wygranej i trzymamy kciuki za ostatni etap!

 

 


LO Stary Sacz 2011