Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2014 - 2015 Sądecka Liga Szkolna
Sądecka Liga Szkolna
W dn. 28.10.2014 r. na hali MOSiR w Nowym Sączu odbyła się pierwsza tura zawodów  Sądeckiej Ligi Szkolnej w siatkówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych „ Sądecka Licealiada”. W turnieju wzięło udział 10 zespołów. Nasza szkoła wystawiła dwie reprezentacje  LO S.O.S Stary Sącz. W pierwszej fazie rozgrywek pierwsza reprezentacja rozegrała 4 mecze wszystkie wygrywając  po 2:0 z : I LO Nowy Sącz,  z II repr. LO S.O.S Stary Sącz, z Zespołem Szkół nr. 3 Nowy Sącz, LO Muszyna. Druga reprezentacja przegrała z pierwszą naszą drużyną 0:2, wygrała z Zespołem Szkół nr. 3 z Nowego Sącza  2: 0, oraz przegrała  z Zespołem Szkół z Marcinkowic 0:2. Zawody rozgrywane są systemem każdy z każdym po 2 sety do 20 pkt. Następna tura rozgrywek przewidywana jest  w miesiącu grudniu. W turnieju biorą  udział jeszcze 3 reprezentacje II LO Nowy Sącz, oraz V LO Nowy Sącz.

W następnym dniu w Sądeckiej Lidze Szkolnej wystartowali chłopcy, niestety przegrywając w pierwszej turze zawodów z trzema drużynami. Przed nimi jeszcze 6 meczy w następnych dwóch turach które odbyć się mają do końca grudnia tego roku. W turnieju bierze udział aż 12 zespołów ze Szkół Ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Dziewczęta:

I LO S.O.S

1.Barszcz Małgorzata

2.Dudar Anna

3. Konieczny Aleksandra

4. Górka Barbara

5. Krawczyk Magdalena

6. Banaś Monika

7. Cięciel Karolina

8.Bugajska Paulina

9. Mrówka Anna

10. Miłek Mariola

 

II LO S.O.S

1.Bielak –Causau Sylwia

2. Janek Jolanta

3. Olszak Aleksandra

4. Pelc Marzena

5. Faron Klaudia

6. Mordarska Magdalena

7. Tokarczyk Anna

8. Florian Joanna

9. Potoniec Magdalena

10. Błaszczyk Natalia

11. Mazurek Julia

 

Chłopcy:

  1. Basta Daniel
  2. Kożuch Dominik
  3. Urasiński Przemysław
  4. Majchrowski Artur
  5. Pajor Jakub
  6. Szewczyk Beniamin
  7. Weber Wiktor
  8. Szteniowicz Szymon
  9. Golonka Maciej

opiekun

mgr Mieczysław Zagórowski

 


LO Stary Sacz 2011