e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 LO mistrzem powiatu
LO mistrzem powiatu
15 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju rozegrano Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Najlepszą drużyną okazało się Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu, drugie miejsce zajęli uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju, a trzecie zawodnicy z ZSP w Starym Sączu. Do zawodów zgłosiło się siedem zespołów (84 zawodników). Zwycięska drużyna  występowała w składzie: Mrówka Damian, Aleksandrowicz Konrad, Basta Daniel, Kożuch Dominik, Pustułka Dawid, Wójcik Grzegorz, Majchrowski Artur, Giemzik Artur. Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego zdobyło LO  w Starym Sączu, które uzyskało awans na zawody rejonowe 19.02.2016 r. -  Limanowa. Na uroczystym zakończeniu drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami i dyplomami. Wybrano również najlepszego zawodnika turnieju którym został Damian Mrówka z LO w S. Sączu. Nad organizacją zawodów czuwali przedstawiciele MOS Powiatu Nowosądeckiego oraz nauczyciele wf ZSP w Krynicy-Zdroju.