Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 Wystawa prac artystycznych uczniów naszej szkoły
Wystawa prac artystycznych uczniów naszej szkoły

„Talent rośnie w samotności, charakter wśród ludzi”

J.W. Goethe

Już od poniedziałku na pierwszym piętrze Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu można podziwiać prace artystyczne uczniów „starosądeckiego ogólniaka”.

Na wystawie znajdują się zdjęcia, grafiki, szkice, pastele, rzeźby, ozdoby wykonane techniką decoupage, wiersze. Oficjalne otwarcie nastąpi w czwartek 5 listopada podczas odbywających się w CKiS obchodów Święta Szkoły. Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia wystawy i zobaczenia prac: Klaudii Bieniek (1b), Kingi Brzeźny (2a), Angeliki Cebuli (1b), Katarzyny Ciesielki (1a), Magdaleny Gorczowskiej (3d), Pauliny Górki (2b), Pauliny Kotarby (1b), Daniela Kurowskiego (3e), Aleksandry Majewskiej (1b), Marioli Miłek (1b), Eweliny Nowogórskiej (3b), Aleksandry Olszewskiej (1c), Dominiki Ostrówki, Wiktorii Rusnarczyk (2b), Agnieszki Suchonek (1b), Katarzyny Zachwiei (1c), Anny Zasadni (1a), Pauliny Zięby (1a) (nazwiska zostały wymienione w kolejności alfabetycznej).

Wernisaż  potrwa do 15 listopada 2015 r.

(JO)

 


LO Stary Sacz 2011