Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2017 - 2018 Laureaci konkursu historycznego
Laureaci konkursu historycznego
W dniu 11 kwietnia 2018 roku odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Mój Region – Moja Duma. Moje Miasto -  Moja Duma”. Patronem konkursu było Kuratorium Oświaty w Krakowie.  Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu reprezentowało czterech uczniów: Gądek Grzegorz, Szewczyk Bartłomiej, Szewczyk Michał i Wyrostek Adam. Opiekunem była pani Teresa Szewczyk.  Finał składał się z części pisemnej i ustnej.

Pierwsze miejsce wśród uczestników szkół ponadgimnazjalnych zajął nasz uczeń Adam Wyrostek, uzyskał on tytuł laureata oraz stypendium Braci Potoczków. Pozostali chłopcy również uzyskali tytuły laureata oraz nagrody. To wielki sukces naszego liceum bo na 7 laureatów szkół ponadgimnazjalnych 4 było z naszej szkoły.

Serdeczne gratulacje dla laureatów i opiekuna oraz życzymy dalszych sukcesów naukowych.

 


LO Stary Sacz 2011