Klasa 3A
Absolwenci:
Bołoz Piotr, Drożdż Przemysław, Dulak Michał, Dziedzina Monika, Faron Adam, Gabryś Renata, Gromala Wojciech, Jurecki Bartłomiej, Kociołek Beata, Kudłacz Konrad, Kwiczala Urszula, Leśniak Agnieszka, Manowska Teresa, Marduła Klaudia, Michalik Tomasz, Mikołajczyk Klaudia, Olszak Tomasz, Owsianka Michał, Pawlik Justyna, Pawlik Łukasz, Pietrzak Jacek, Rusnarczyk Rafał, Szumacher Bartłomiej, Tischner Mateusz , Turek Dawid, Waligóra Anna, Wiercioch Marcin, Zaryczny Alina, Ziółkowska Anna.
WYCHOWAWCA: mgr Aneta Kunicka- Wokacz.
|
|
Klasa 3B
Absolwenci:
Cebula Małgorzata , Chlipała Szymon, Ciągło Monika, Cygan Kinga, Faron Damian, Fryźlewicz Joanna, Górska Paulina, Janus Dorota, Jastrzębski Michał, Jurecka Katarzyna, Kaczmarczyk Katarzyna, Kwiczala Iwona, Malik Filip, Monterian Urszula, Nalepa Kinga, Padula Justyna, Pawlik Angelika, Pierzga Angelika, Rec Katarzyna, Sadowska Kamila, Sułkowski Tomasz, Ślaga Tomasz, Świgut Sławomir, Tokarczyk Krzysztof, Tokarczyk Małgorzata, Wojsław Tomasz, Woźniak Adriana, Żytkowicz Dorota.
WYCHOWAWCA: mgr Małgorzata Kurzeja.
|
|
Klasa 3C
Absolwenci:
Baran Urszula, Biskup Monika, Dorula Renata, Duda Edyta, Gizicka Anna, Glińska Beata, Gorczowski Lucjan, Kasprzyk Marcelina, Kordas Weronika, Korona Paulina, Król Agnieszka, Kuś Agnieszka, Maciuszek Martyna, Malinowski Maciej, Marczyk Magdalena, Micigolska Karolina, Nowak Karolina, Obrzud Anna, Podgórska Barbara, Rams Anna, Rzońca Anna, Skoczeń Iwona, Stanczak Agnieszka, Śmierciak Małgorzata, Tokarczyk Karolina, Tokarczyk Katarzyna, Tomaszewska Paula, Wajda Agnieszka, Widomski Tomasz, Wrońska Karolina.
WYCHOWAWCA: mgr Wiesława Legutko.
|
|
Klasa 3D
Absolwenci:
Babiarczyk Paweł, Dąbrowska Aleksandra, Dulak Mariusz , Fryźlewicz Małgorzata, Grońska Maria, Gruca Dorota, Grucela Monika, Jędrzejowska Kinga, Koral Daniel, Kowalczyk Jakub, Kozielec Paweł, Król Ilona, Kulig Paulina, Kurzeja Iwona, Lach Magdalena, Lachner Agnieszka, Lelito Katarzyna, Łos Julita, Majewska Olga, Michalska Agnieszka, Podgórska Magdalena, Skoczeń Barbara, Stefko Katarzyna, Szczygielska Natalia, Tobiasz Krzysztof, Tokarczyk Dawid, Tudaj Zofia, Urban Katarzyna, Żmuda Karolina.
WYCHOWAWCA: mgr Anna Pawlik.
|
|
Klasa 3E
Absolwenci:
Cabała Katarzyna, Cebula Joanna, Cebula Kacper, Ciapała Beata, Dudczak Anna, Dulak Bernadeta, Franczyk Małgorzata, Grucela Agata, Jasiurkowski Tomasz, Kędzierski Szymon, Klimecka Beata, Kotas Kamila, Kowalczyk Marta, Lizoń Joanna, Luberda Karolina, Majchrzak Piotr, Niemiec Aleksandra, Niemiec Kamila, Pietrucha Iwona, Plewa Donata, Potoczek Diana, Rostocki Piotr, Skalniak Roksana, Sułkowska Magdalena, Ślazyk Marta, Tokarczyk Małgorzata, Tokarz Weronika, Wąchała Marlena, Węgrzyn Aleksandra, Wójcik Izabela, Żywczak Joanna.
WYCHOWAWCA: mgr Małgorzata Kaczor.
|
|
Klasa 3F
Absolwenci:
Buczek Angelika, Bytowska Natalia, Cebula Joanna, Dulak Aleksandra, Dybiec Ewelina, Dyrek Natalia, Dziedzina Agnieszka, Franczyk Wojciech, Gargas Agnieszka, Gawrońska Katarzyna, Grońska Anna, Jurasz Adrian, Kochanek Dorota, Królczyk Aneta, Kubeł Katarzyna, Kulak Magdalena, Lizoń Katarzyna, Łabuda Katarzyna, Majerczak Ewa, Maślanka Anna, Maślanka Monika, Mika Przemysław, Mróz Jolanta, Myjak Przemysław, Ogorzały Marcin, Paprota Korneliusz, Piszczek Aneta, Ptaszek Justyna, Szewczyk Dorota, Toczek Honorata, Tomasiak Magdalena, Walczak Paweł, Wąchała Agnieszka, Zielonka Anna.
WYCHOWAWCA: mgr Monika Wardęga.
|
|
|