Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2014 - 2015 Rocznicowe obchody
Rocznicowe obchody

Obchody 96. rocznicy Odzyskania Niepodległości - 11 listopada 2014 r.

Tradycją naszego Liceum jest udział w uroczystościach związanych z obchodem Dnia Odzyskania Niepodległości organizowanych przez Burmistrza Miasta Starego Sącza. Nasze Liceum zawsze godnie reprezentuje p. dyrektor Krzysztof Szewczyk, poczet sztandarowy, nauczyciele i uczniowie. W tym roku również reprezentanci naszego LO uczestniczyli w przemarszu od kina "Sokół" na Rynek, gdzie nastąpiło wciągnięcie flagi państwowej na maszt. Następnie została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, po której wszyscy uczestnicy udali się na cmentarz, aby oddać hołd poległym żołnierzom. Reprezentanci naszej szkoły złożyli wieniec przy grobie starosądeckich żołnierzy.

 


LO Stary Sacz 2011