Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2009 - 2010 Dzień Otwarty Szkoły
Dzień Otwarty Szkoły

W dniu 14 kwietnia 2010 roku miał miejsce Dzień Otwarty Liceum Ogólnokształcącego. Dla gości, czyli uczniów okolicznych gimnazjów zostały przygotowane stoiska z informacjami dotyczącymi szkoły, rekrutacji, poszczególne klasy reklamowały swoje profile. Również uczniowie mogli zapoznać się z ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz kółek zainteresowań. Działalność prezentował również Samorząd Uczniowski. Można było również uzyskać informacje o Bursie Międzyszkolnej. Do dyspozycji był również pedagog szkolny.

Zainteresowanie było bardzo duże, przybyli uczniowie z gimnazjów z Piwnicznej, Rytra, Szczawnicy, Ochotnicy, Kamienicy, Barcic, Tylmanowej, Ochotnicy, Łącka oraz oczywiście ze Starego Sącza. Młodzież została oprowadzona po szkole, mogli wejść na lekcje, zobaczyć sposób prowadzenia lekcji, zobaczyć salę multimedialną, pracownię językową, bibliotekę, salę gimnastyczną, siłownię. Wielką atrakcją był konkurs o naszym liceum, w którym każdy wygrywał ciekawe nagrody.

Wielu uczniów wykazywało zainteresowanie i zgłaszało chęć podjęcia nauki w naszym liceum.

W organizację tego dnia zaangażowało się wielu uczniów z klas Id, Ie, I g, II b i II e za co serdecznie dziękujemy. Nad całością czuwały mgr Teresa Szewczyk, mgr Edyta Kwiatkowska i mgr Anna Pawłowska.

 

 


LO Stary Sacz 2011