Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2009 - 2010
Rok 2009 - 2010
Małopolski Konkurs Czytelniczo-Recytatorski

Małopolski Konkurs Czytelniczo - Recytatorski "Bo To Jest Wieszcza Najjaśniejsza Chwała" - Juliusz Słowacki. 27 listopada w Krakowie odbył się konkurs dotyczący życia i twórczości J. Słowackiego.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Ochrony Środowiska

Nasi wspaniali uczniowie: Łukasz Kowalczyk i Monika Kunicka z klasy I b wzięli udział w Powiatowym Konkursie Ekologicznym, w którym zajęli I i II miejsce.

Więcej…
 
Wręczenie stypendiuw dla najlepszych

Uczeń naszej szkoły Michał Sułkowski z klasy III a otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Więcej…
 
V kwesta na starosądeckich cmentarzach

Już od 5 lat Towarzystwo Miłośników Starego Sącza organizuje zbiórkę pieniędzy na odnowę zabytkowych nagrobków Starego i Nowego Cmentarza w Starym Sączu. Każdego roku uczniowie naszej szkoły wspierają kwestujących.

Więcej…
 
Wybory do URS

Dnia 22 pazdziernika 2009 r. odbyły się wybory do Uczniowskiej Rady Szkoły.

Więcej…
 
Konkurs Poetycki

W dniu 16.10.2009 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w uroczystym finale Konkursu Poetyckiego "Słowiański papież - my z niego wszyscy".

Więcej…
 
Akademia Słowa

W dniu 14 września 2009 roku w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu rozpoczęły się zajęcia Akademii Słowa.

Więcej…
 
Rozpoczecie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w dniu 1 września 2009 r. (wtorek) o godzinie 9.15. Tego samego dnia, wcześniej - o godz. 8.00, została odprawiona Msza św. w Klasztorze ss. Klarysek.

Więcej…
 
Kiermasz kartek świątecznych

Od kilku dni na terenie szkoły trwa akcja sprzedaży kartek świątecznych. Wszystkie one zostały stworzone przez wolontariuszy i rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Więcej…
 
Inauguracja projektu "Możemy Więcej"

Dnia 19 listopada 2009 r. odbyła się w murach naszej szkoły uroczysta inauguracja projektu unijnego p.h."Możemy więcej".

Więcej…
 
Święto Szkoły

W dniach 4,5 listopada br. w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu obchodzono Święto Szkoły.

Więcej…
 
Sprzątamy groby

Jak co roku, młodzież naszego liceum uczestniczyła w pracach porządkowych przy grobie Powstańców Styczniowych. Grób znajduje się na starym cmentarzu. Uczniowie zapalili znicze, minutą ciszy uczcili pamięć poległych.

Więcej…
 
Jesus Christ Superstar - Rock Opera

"Musical wiecznie aktualny, zachwycający, wzruszający i poruszający. Historia, o której każdy słyszał, ale nie każdy miał na tyle odwagi aby zmierzyć się z nią osobiście."

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, obchodzony jest co roku w rocznicę utworzenia Komisja Edukacji Narodowej 14 pazdziernika 1773 roku.

Więcej…
 
Projekt Unijny "Możemy Więcej"

Nasze liceum wraz z dziewięcioma innymi szkołami średnimi Powiatu Nowosądeckiego bierze udział w projekcie unijnym "Możemy więcej".

Więcej…
 
Zmarł mgr Mieczysław Repelewicz

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 sierpnia 2009 r. odszedł długoletni pedagog i dyrektor naszego liceum mgr Mieczysław Repelewicz.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2


LO Stary Sacz 2011