Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Aktualności SZKOLENIE W SCHRONISKU DLA PSÓW
SZKOLENIE W SCHRONISKU DLA PSÓW
W dniu 3 lutego 2020 r. w Gminnym Schronisku dla Bezdomnych  Zwierząt odbyło się szkolenie dla wolontariuszek z naszego liceum. Kierownik schroniska pan Tadeusz Pasiut zapoznał dziewczyny z regulaminem schroniska i wolontariatu, z działalnością schroniska,  procedurami bezpieczeństwa, zadaniami realizowanymi przez schronisko oraz z niezbędną dokumentacją, którą wolontariuszki wypełniły, aby móc opiekować się psami. Wśród nowych kandydatek na wolontariuszki w Gminnym Schronisku dla Zwierząt są: Marta Pustułka, Małgorzata Jurkowska, Julia Porębska, Karolina Podgórni, Maria Derkacz, Małgorzata Gorczowska, Gabriela Citak, Paulina Polak, Małgorzata Pach, Weronika Dolińska, Laura Bołoz. Z naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu są również wolontariuszki, które pomagały w schronisku w ubiegłym roku szkolnym. Umowy na kolejny rok podpisały: Kinga Greczek, Zuzanna Gorczowska, Dominika Barnaś, Gabriela Stec, Magdalena Jachymiak, Katarzyna Rajnfus.

Cieszymy się, że z roku na rok przybywa chętnych wolontariuszy, którzy chcą pomagać w schronisku, opiekując się bezdomnymi zwierzętami.

 


LO Stary Sacz 2011