Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2014 - 2015 Pamiętamy...
Pamiętamy...

W dniu obchodów Święta Szkoły delegacja młodzieży liceum udała się na cmentarz w Starym Sączu, by pochylić głowę w zadumie i zapalić znicze na grobach zmarłych nauczycieli i pracowników naszej szkoły. To piękny gest, gdy młody człowiek u progu dorosłości wyraża pamięć i szacunek dla tych, których nie może znać ani pamiętać, a którzy tworzyli jego szkolną  historię. Wizyta na cmentarzu miała charakter symboliczny. Chcieliśmy dać wyraz naszej pamięci i otoczyć ciepłym wspomnieniem także  tych, którzy w jakikolwiek sposób związani są z historią naszego liceum, a spoczywają z dala od starosądeckiego cmentarza.

Nie ma lepszej ku temu okazji niż Święto Szkoły, której cząstką byli, są i zawsze pozostaną…

 

 


LO Stary Sacz 2011