e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Aktualności Brąz dla dziewcząt
Brąz dla dziewcząt

Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych 04.09.2019r. (Muszyna ,,Zapopradzie”).

W dniu  04.09.2019r w Muszynie odbyły  się Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w sztafetowych biegach przełajowych szkół ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się 9 szkół ponadgimnazjalnych: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju, Zespół Szkół w Łącku, Zespół szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu,  Zespół Szkół w Muszynie,  Zespół Szkół w Marcinkowicach, Zespół Szkół Zawodowych w Grybowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej, Liceum Ogólnokształcące w Grybowie, Liceum Ogólnokształcące w Starym Sączu.
Biegacze startowali oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców. Dystans dla dziewcząt wynosił  10 x1000 m  a dla chłopców 10 x 1500 m.
Celem imprezy była popularyzacja biegów przełajowych wśród młodzieży szkolnej.

Nasze Liceum reprezentowali: Dziewczęta:(Konopka Agata, Sikora Łucja, Sowińska Emila, Padula Alina, Kulig Aniela, Gardoń Dominika, Kozieńska Zofia, Wyrostek Małgorzata, Majchrzak Kamila, Myjak Patrycja, Jurkowska Małgorzata ).

Chłopcy: (Wyrostek Rafał, Zieliński Kasjan, Drożdż Arkadiusz, Baraściak Oskar, Kołodziej Dawid, Sowiński Filip, Dominik Plata, Kozieński Artur, Hybel Jakub, Potoczny Karol, Chorążewski Filip).

IX miejsce         -                            PZS Muszyna

Podczas uroczystego zakończenia zawodów sztafety, które zajęły miejsca od I - III zostały nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi medalami. Sztafety, które zajęły miejsca od IV – VI okolicznościowymi dyplomami.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!