Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2009 - 2010 X Targi Szkół Ponadgimnazjalnych
X Targi Szkół Ponadgimnazjalnych

26 marca 2010 na hali sportowej przy ulicy Nadbrzeżnej odbyły się Targi Szkolne, podczas których szkoły ponadgimnazjalne prezentowały swoją ofertę edukacyjną na rok 2010/2011.

Nasza Szkoła także miała swoje stoisko na tegorocznych Targach. Nasza młodzież rozdawała ulotki i balony oraz opowiadała gimnazjalistom o naszym Liceum. Natomiast na samym stoisku można było pooglądać wystawę, jak i prezentację multimedialną na temat naszej Szkoły. Ciekawą atrakcją naszego stoiska, co przyciągało licznych gimnazjalistów, był pokaz udzielania pierwszej pomocy przez uczniów klasy o profilu podstaw ratownictwa medycznego oraz konkurs dotyczący naszego Liceum. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać krzyżówkę a następnie odbywały się losowania licznych nagród, takich jak koszulki, kubki czy długopisy z logiem naszej Szkoły.

 

 


LO Stary Sacz 2011