Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2009 - 2010 Inauguracja projektu "Możemy Więcej"
Inauguracja projektu "Możemy Więcej"

Ciekawi świata, z pasją w sercu,
pokazując siebie,
możemy więcej.Dnia 19 listopada 2009 r. odbyła się w murach naszej szkoły uroczysta inauguracja projektu unijnego p.h."Możemy więcej". W konferencji zorganizowanej przez Starostę Nowosądeckiego p.J.Golonkę udział wzięły delegacje ze wszystkich szkół biorących udział w w/w projekcie (nauczyciele, uczniowie, rodzice). Zaproszeni goście zostali poinformowani o przebiegu i organizacji projektu. "Gwozdziem" programu było uroczyste przekazanie szkołom multimedialnego wyposażenia sal. Należy nadmienić, iż nasza szkoła jest głównym beneficjentem projektu, do którego chętnie przystąpili uczniowie naszego liceum.

 

 


LO Stary Sacz 2011