Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2017 - 2018
Rok 2017 - 2018
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

14 stycznia 2018 r. w całej Polsce grała  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod hasłem: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Więcej…
 
KU PAMIĘCI ZMARŁYCH POWSTAŃCÓW STYCZNIOWYCH

26.01 2018 r.  uczniowie klasy II a, III b oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i opiekunowie (p. A. Czermińska, p. P. Jochymek) udali się na cmentarz w Starym Sączu, aby porządkować grób Powstańców Styczniowych.

Więcej…
 
63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu  i Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu  zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe do udziału w eliminacjach powiatowych 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego organizowanych dla powiatu nowosądeckiego - ziemskiego.

Więcej…
 
Kino Młodego Człowieka

Dnia 9.01.2018r. uczniowie klas: 1a, 1b, 2a, 2b, 2c i 3c wybrali się do Kina „ Sokół” w Starym Sączu na film pt. „Mocny człowiek”, który był wyświetlany w ramach cyklu Kino Młodego Człowieka.

Więcej…
 
Koncert Świąteczny w Spisskiej Novej Vsi

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, 21 i 22 grudnia, uczniowie naszej szkoły brali udział w Koncercie Świątecznym organizowanym corocznie w zaprzyjaźnionej szkole czyli w słowackim Gimnazjum w Spisskiej Novej Vsi.

Więcej…
 
Serce-Sercu

Uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, działającego w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, często biorą udział w tzw. wolontariacie akcyjnym.

Więcej…
 
Docenieni wolontariusze z naszego liceum

Miło nam poinformować, że nasze wolontariuszki zostały wyróżnione przez Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie. 

Więcej…
 
Pod skrzydłami anioła

W grudniu 2017 roku zostały ogłoszone wyniki XI Przeglądu Działań Artystycznych „Pod Skrzydłami Anioła”, w którym brali udział uczniowie naszego liceum.

Więcej…
 
Zajęcia z edukacji prawnej w LO

Dnia 12.12.2017r. odbyło się w naszej szkole wyjątkowe spotkanie z adwokatem Panem Marcinem Iwańskim.

Więcej…
 
Wigilijne spotkanie seniorów

20 grudnia 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu, już po raz ósmy  odbyła się wigilia dla seniorów zorganizowana przez Szkolne Kluby Wolontariatu z Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu.

Więcej…
 
Halowa piłka nożna dziewcząt

13 grudnia reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie brała udział w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…
 
JASEŁKA I SPOTKANIA WIGILIJNE

20 grudnia 2017 r. już od samego rana w naszej szkole panował świąteczny nastrój.

Więcej…
 
Halowa piłka nożna

11 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Nowosądeckiego w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

Więcej…
 
Światowy Dzień Wolontariatu w Sączu

5 grudnia 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Wolontariatu, które zorganizowało Stowarzyszenie Sursum Corda.

Więcej…
 
Światowy Dzień Wolontariatu w szkole

5 grudnia 2017 r. uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu zorganizowali w Liceum Ogólnokształcącym akcję z okazji  Światowego Dnia Wolontariatu.

Więcej…
 
Konkurs na logo

Samorząd Uczniowski Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu ogłasza konkurs na nowe logo szkoły

Więcej…
 
Sukces w konkursie historycznym

W dniu 4 grudnia 2017 roku, w sali ratuszowej w Nowym Sączu odbyła się gala podsumowująca konkurs historyczny „Elity Ziemi Sądeckiej w latach II Rzeczpospolitej i ich losy”.

Więcej…
 
Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Uczennica naszego liceum, Kinga Kurowska z klasy 2c, otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2017/2018 za wysokie wyniki w nauce.

Więcej…
 
Stypendia Starosty

Dnia 28.11.2017 r. dziewięciu uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu wraz z Dyrektorem Szkoły i Panią Alicją Czermińską  udało się do Nowego Sącza na uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty.

Więcej…
 
Olimpiada Historyczna

22 listopada 2017 roku zakończył się etap szkolny Olimpiady Historycznej.

Więcej…
 
Wycieczka 3 B

W listopadzie 2017 r. odbyła się wycieczka klasy III B do Krakowa.

Więcej…
 
Zbiórka dla Polaków na Ukrainie

Zakończyliśmy kolejną zbiórkę dla naszych rodaków na Ukrainie z Żytomierza i Wołodarska.

Więcej…
 
Akcja w Tesco

W październikowe weekendy wolontariuszki z naszego klubu brały udział w akcji Tesco „Decydujesz, pomagamy”.

Więcej…
 
Dzień Przedsiębiorczości

Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie z klas pierwszych brali udział w wykładach w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Wolontariuszki w akcji

20 listopada 2017 roku odbyła się zabawa andrzejkowa w Szkole Podstawowej nr 1 w Starym Sączu, gdzie jak co roku  pomagały w przeprowadzeniu zabawy wolontariuszki ze Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego w naszym liceum.

Więcej…
 
Święto Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły wraz z mieszkańcami Starego Sącza uczcili 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 
Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

W czwartek 09.10.2017 w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do następnego etapu  Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Więcej…
 
Święto Liceum Ogólnokształcącego w Starym Sączu

W 150 rocznicę urodzin Marii Skłodowskiej – Curie, noblistki i pierwszej kobiety, która objęła katedrę na Sorbonie, starosądeckie liceum obchodziło swoje święto.

Więcej…
 
XVI Niepodległościowy Bieg Przełajowy

W dniu  10.11.2017r  z  okazji  Święta  Niepodległości  na Starosądeckich Błoniach odbył  się XVI Niepodległościowy Bieg Przełajowy o Puchar Burmistrza Starego Sącza.

Więcej…
 
Mistzrostwa LO w tenisie stołowym

W dn. 06.11.2017r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Liceum w Tenisie Stołowym Dziewcząt.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234następnaostatnia »

Strona 3 z 4


LO Stary Sacz 2011