Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Jesteśmy w finale konkursu czytelniczego
Jesteśmy w finale konkursu czytelniczego

W poniedziałek 7 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje rejonowe Małopolskiego Konkursu Czytelniczego - Bohaterowie lektur szkolnych "Dżuma" A. Camusa. Aż 99 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych powiatów nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego i Nowego Sącza zmagało się z pytaniami dotyczącymi treści lektury. W finale w Krakowie udział weźmie aż 6 uczennic naszej szkoły.

Alicja Gorczowska kl.3e ( w eliminacjach rejonowych zajęła 2 miejsce)

Ewa Citak kl.3e (w eliminacjach rejonowych zajęła 3 miejsce)

Anna Miechurska kl.3e

Angelika Malinowska kl.2e

Paulina Fabiś kl. 2e

Klaudia Owsianka kl. 2a

GRATULUJEMY!!!

 

 


LO Stary Sacz 2011