Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2006 - 2007 Wizyta w zaprzyjaźnionej szkole
Wizyta w zaprzyjaźnionej szkole

W dniach 23 - 24 kwietnia br, delegacja naszej szkoły przebywała na Słowacji w zaprzyjaźnionej szkole w Nowej Spiskiej Wsi. Zostaliśmy zaproszeni z okazji tzw. SPRING DAY. W dniu przyjazdu drużyna siatkarek naszego liceum uczestniczyła w rozgrywkach. W ostatecznej klasyfikacji zajęliśmy drugie miejsce. Wszystkim meczom kibicowali Panowie Dyrektorzy: mgr K. Szewczyk, mgr A. Sojka i mgr St. Bienias.

W drugim dniu mieliśmy przyjemność zwiedzania Markusovsky'ego Kastela, w którego skład wchodzi pałac, ogród i pałacyk letni. Humory dopisywały wszystkim i z żalem pożegnaliśmy te gościnne dla nas progi. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: pani mgr Anna Pawlik, pani mgr Joanna Opyd i pan mgr Mieczysław Zagórowski.

 

 


LO Stary Sacz 2011