Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Zwycięstwo w konkursie z ekologii
Zwycięstwo w konkursie z ekologii

24 listopada 2010 roku odbyła się XI edycja powiatowego Konkursu Ekologii i Ochrony Środowiska. W konkursie brało udział 10 szkół ponadgimnazjalnych z powiatu nowosądeckiego. Każda szkoła była reprezentowana przez dwóch uczniów. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice wyłonione drogą eliminacji szkolnych :Alicja Niśniewska klasa 3b, oraz Monika Młynarczyk z klasy 2b.

Etap powiatowy polegał na rozwiązaniu testu składającego się z 50 pytań z zakresu ekologii, ochrony środowiska, wiedzy o Popradzkim Parku Krajobrazowym, przyrodzie Beskidu Sądeckiego oraz znajomości czasopism ekologicznych.

Pierwsze miejsce przypadło podobnie jak w roku ubiegłym uczennicom reprezentującym nasze liceum. Nagrodą dla szkoły był model anatomiczny czaszki. Indywidualnie Alicja Niśniewska zajęła II miejsce a Monika Młynarczyk IV. Uczennice otrzymały wiele cennych nagród książkowych.

GRATULUJEMY!!!!

 


LO Stary Sacz 2011