Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2015 - 2016 Mistrzowie pierwszej pomocy
Mistrzowie pierwszej pomocy

28 kwietnia w siedzibie Straży Granicznej w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa PCK Pierwszej Pomocy. Udział wzięła nasza drużyna w składzie: Katarzyna Ciesielka, Emilia Bukowska, Dominika Ostrówka, Klaudia Zerka, Justyna Chrobak, zapasowi zawodnicy: Natalia Adamczyk, Piotr Lorczyk. Opiekę nad zespołem sprawowała pani Anna Pych.
Nasi uczestnicy zmagali się ze stacjami, na których musieli zareagować odpowiednio na wiele stresujących sytuacji z życia wziętych. Nasza szkoła wywalczyła mistrzostwo i pod koniec maja uczestniczki udadzą się do Krakowa na etap ogólnopolski. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!
Dziękujemy panu Markowi Maślance za pomoc w przygotowaniu drużyny do mistrzostwa.

 


LO Stary Sacz 2011