Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2016 - 2017 Nagroda specjalna dla Sylwii Nowak
Nagroda specjalna dla Sylwii Nowak

„Starosądeczanie w hołdzie Janowi Pawłowi II” to cykliczna impreza dedykowana Świętemu Janowi Pawłowi II. Motto przewodnie piątej już edycji brzmiało: „Mój Jan Paweł II”. Uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z terenu gminy zaprezentowali się 8 maja 2015 roku w konkursach: recytatorskim i plastycznym. Eliminacje odbyły się tradycyjnie w Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

 

W zmaganiach recytatorskich wzięło udział 44 uczniów: ze starosądeckich przedszkoli (10 osób), z 9 szkół z terenu gminy Stary Sącz (34 osoby). Przygotowana na tę uroczystość wystawa książek Jana Pawła II i o Janie Pawle II oraz dekoracja sprawiły, że konkurs przebiegał w wyjątkowej atmosferze. Komisja w składzie: przewodnicząca pani Jolanta Młodkowska-Czech – redaktor czasopisma parafialnego „Z grodu Kingi” oraz członkowie: pani Helena Domańska – emerytowany nauczyciel języka polskiego, pani Monika Jackowicz-Nowak – zastępca dyrektora Powiatowej i Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Starym Sączu, pani Danuta Hejmej i pani Jolanta Chruślicka, uważnie wysłuchała przygotowanych interpretacji głosowych, wyróżniła i nagrodziła najlepszych uczestników.

Sylwia Nowak - z klasy 1 c LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu otrzymała Nagrodę Specjalną Burmistrza Jacka Lelka.

Serdecznie gratulujemy Sylwii tej specjalnej nagrody i życzymy kolejnych sukcesów w konkursach recytatorskich.

 


LO Stary Sacz 2011