Kontakt

Liceum Ogólnokształcące
im. Marii Skłodowskiej-Curie
w Starym Sączu

ul. Partyzantów 15
33-340 Stary Sącz

tel. 18 446-05-83
fax  18 446-05-83

e-mail:

lostarysacz@poczta.internetdsl.pl

Start Kronika Rok 2008 - 2009 Najmłodsi na start
Najmłodsi na start

"Najmłodsi na start - Szkolny Turniej Zabaw i Gier Sportowych dla klas I - III Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Prof. Józefa Tischnera w Starym Sączu."

9 czerwca 2009 r. klasa II f wraz z Panią mgr Agnieszką Leską oraz Dyrektorem naszego liceum - Panem mgr Krzysztofem Szewczykiem spędziła bardzo aktywnie wraz z uczniami Szkoły Podstawowej, w której to odbywali praktyki. Mały Samorząd Szkolny, MUKS "Poprad - Stary Sącz" wraz z naszymi licealistami zorganizowali dzień sportu dla klasy I - III na stadionie "Sokoła" w Starym Sączu.

Na wstępnie wszyscy zostali przywitani przez opiekuna szkolnego samorządu - Panią mgr Marzenę Pasiut, po czym przedstawiono przebieg zajęć i na koniec każda klasa zaśpiewała swoją piosenkę, która miała zagrzewać ich do walki o pierwsze miejsce. Od godziny 9:00 do 11:30 dzieci brały udział w różnych konkurencjach, które podzielone były ze względu na wiek, a nad których przebiegiem czuwali uczniowie klasy II f. Był to na przykład bieg z piłeczką sztafetową, rzuty do bramki, tor z przeszkodami, czy też rzut piłeczką palantową. Zmagania najmłodszych zostały docenione i po podliczeniu punktów nadeszła pora na nagrody. Wszyscy dziękowali sobie za wspólną rywalizację, a także i organizatorzy zostali nagrodzeni brawami za pomoc w organizacji tego dnia.

 

 


LO Stary Sacz 2011