Przejdź do treści
LO3
Przejdź do stopki

Wiadomości

Treść

Wywiadówka

W dniu 16 maja 2024 r. (czwartek) od godz. 16.30 w budynku szkoły odbędą się spotkania informacyjne z rodzicami uczniów informujące o postępach w nauce i zagrożeniach oceną niedostateczną lub nieklasyfikowaniem na koniec roku szkolnego. Spotkania odbędą się według następującego porządku:

VI Nocny Bieg św. Kingi w Starym Sączu z udziałem naszych wolontariuszy

VI Nocny Bieg św. Kingi w Starym Sączu z udziałem naszych wolontariuszy

11 maja 2024 roku odbyła się VI edycja nocnego biegu organizowanego przez Stowarzyszenie Aktywny Stary Sącz. Po raz kolejny w przeprowadzeniu zawodów pomagali wolontariusze z naszego liceum. Byli to: Paulina Czyżycka, Julia Kulig, Karina Janczak, Zuzanna Padula, Aleksandra Klóska, Karolina Gizicka, Julia Marczyk, Emilia Niejadlik, Martyna Garwol, Ania Najduch, Julia Konieczna i Jakub Stachoń.

Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej

Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej

Poznański Festiwal Sztuki Komiksowej odbył się pod koniec kwietnia w Bibliotece Uniwersyteckiej. W programie festiwalu były wystawy, prelekcje, giełda, strefa autografów i różnego rodzaju warsztaty.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych

W ubiegły piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas czwartych. Drodzy Absolwenci patrzymy z wielką życzliwością na Waszą kilkuletnią przygodę w naszym liceum. Wierzymy, że podczas matur pokażecie sobie oraz swoim najbliższym, przyjaciołom, nauczycielom i wychowawcom najlepszą klasę zdobytych umiejętności i swobodę poruszania się po świecie wiedzy. Nic się nie kończy....wszystko się zaczyna. Życie się zaczyna.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Ziemi. Nasi uczniowie wraz z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 postanowili posiać kwiaty. Kwietna rewolucja odbyła się pod patronatem Parku M.

150373