Przejdź do treści
LO3
Przejdź do stopki

Wiadomości

Treść

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

24 czerwca 2022 roku uczniowie naszego liceum zakończyli rok szkolny.  Był to kolejny trudny rok, naznaczony pandemią koronawirusa oraz agresją  wojskową na naszego wschodniego sąsiada.

Szkoła Przyjazna Wolontariuszom

Szkoła Przyjazna Wolontariuszom

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie otrzymało certyfikat jako „Miejsce Przyjazne Wolontariuszom”. Wyróżnienie to przyznawane przez Narodowy Instytut Wolności Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Warszawie wręczył prezes Stowarzyszenia Sursum Corda Pan Marcin Kałużny.

Piłka nożna 6x6

Piłka nożna 6x6

8 czerwca na boiskach w Muszynie i Szczawniku odbyły się zawody mające na celu wyłonienie najlepszej drużyny powiatu nowosądeckiego w piłce nożnej 6x6 chłopców.

Lekka atletyka

Lekka atletyka

14 czerwca na stadionie lekkoatletycznym w Nawojowej odbyły się zawody mające na celu wyłonienie najlepszych biegaczy, skoczków i miotaczy powiatu nowosądeckiego.

Ratuj życie ludzkie

Ratuj życie ludzkie

Ratuj życie ludzkie i bądź pierwszym w pomocy przedmedycznej – od 100  lat tę maksymę  urzeczywistnia Polski Czerwony Krzyż.

Wolontariusze w Szklarni

Wolontariusze w Szklarni

Wolontariusze Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w  Starym Sączu działający prężnie w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz  Szkolnym Kole PCK zostali zaproszeni do Restauracji Szklarnia.

Wycieczka do Włoch

Wycieczka do Włoch

W dniach 27.05 - 3.06.2022 r. uczniowie naszej szkoły wyjechali na wycieczkę do Włoch. Był to wspólny wyjazd ze szkołą podstawową z Piwnicznej-Zdroju.

37441