Przejdź do treści
LO3
Przejdź do stopki

Włącz myślenie postaw na przedsiębiorczość

Włącz myślenie postaw na przedsiębiorczość

Treść

W projekcie brało udział 23 uczniów naszej szkoły. Dwie uczennice Chlipała Gabriela i Mikulec Maria zajęły III miejsce wśród 30 zespołów.

Głównym założeniem projektu jest popularyzacja wiedzy biznesowej, kształtowanie przedsiębiorczej postawy wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz promocja lokalnych przedsiębiorstw.  

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi w zakresie zdobywania wiedzy ekonomicznej oraz przedsiębiorczego myślenia i od samego początku jego powstania cieszy się dużym zainteresowaniem.

Projekt składał się z dwóch wykładów, które odbyły się 16.01.2023 oraz 17.01.2023 na platformie CloudA™ o tematyce sztucznej inteligencji.

Kolejnym etapem projektu był hekaton, który odbył się 21.01.2023 na terenie uczelni WSB-NLU. Tematem hekatonu było stworzenie projektu, w którym zachęcimy do wychodzenia z domu młodzieży do lat dwudziestu pięciu za pomocą sztucznej inteligencji.

Ostatnim etapem była konferencja podsumowująca projekt wraz z galą finałową, która odbyła się ona 28.02.2023r. Podczas tej gali zostały wręczone cenne nagrody.

150389