Przejdź do treści
LO3
Przejdź do stopki

Pani Agnieszka Wójcik PRZYJACIELEM naszego Liceum

Pani Agnieszka Wójcik PRZYJACIELEM naszego Liceum

Treść

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń” – Phil Bosmans.

7 listopada 2023 roku Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców działająca przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu przyznała honorowe odznaczenie „Przyjaciel Liceum” pani Agnieszce Wójcik. Odznaka jest najwyższym uznaniem dla osób, które bezinteresownie wspierają działalność szkoły.

– Przyjaciel Liceum to ktoś mocno związany ze Szkołą, komu leży na sercu dobro Liceum i czynnie uczestniczy w życiu społeczności szkolnej - powiedział Pan Dyrektor Krzysztof Szewczyk  – Pani Agnieszka dała się poznać się jako hojny sponsor strefy relaksu dla uczniów naszego liceum. Dzięki wyposażeniu szkoły w wygodne pufy i siedziska uczniowie mogą w komfortowych warunkach odpoczywać w czasie wolnym od zajęć. Pani Agnieszka Wójcik bezinteresownie wspiera wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych na Sądecczyźnie oraz poza jej granicami. Jest głównym sponsorem Mistrzostw Pierwszej Pomocy organizowanych w naszym liceum. Szanowna Pani Agnieszko, za każdy dar serca w imieniu całej szkolnej społeczności serdecznie dziękujemy!

 

Pani Agnieszka Wójcik jest właścicielką starosądeckiej firmy Furini i największego w Polsce sklepu internetowego z pufami i fotelami relaksacyjnymi Pufy.pl. Jest człowiekiem otwartym na potrzeby innych i to największa Jej zaleta.

Za ogrom pracy społecznej na wielu płaszczyznach, za okazywanie wielkiego serca i wrażliwości, oraz wspieranie rozwoju młodzieży kapituła nagrody nadała pani Agnieszce Wójcik tytuł Przyjaciela Liceum życząc zdrowia, nieustającego pasma sukcesów, wytrwałości i wielu sił do realizacji kolejnych zamierzeń.

150357