Przejdź do treści
LO3
Przejdź do stopki

Piłka nożna 6x6

Piłka nożna 6x6

Treść

8 czerwca na boiskach w Muszynie i Szczawniku odbyły się zawody mające na celu wyłonienie najlepszej drużyny powiatu nowosądeckiego w piłce nożnej 6x6 chłopców. Do rywalizacji przystąpiło siedem reprezentacji szkół średnich (LO Grybów, ZSP Krynica Zdrój, Szkoła Branżowa Krynica Zdrój, ZSZ Grybów, ZSP Stary Sącz, ZS Nawojowa oraz LO Stary Sącz). Grano w dwóch grupach, systemem "każdy z każdym", 2 x 14 min. 
Nasza reprezentacja trafiła do grupy A gdzie rywalizowaliśmy z zespołami branżówki z Krynicy Zdroju i ZSZ Grybów. W rozgrywkach grupowych nasi chłopcy zajęli pierwsze miejsce  i awansowali do półfinału, gdzie czekała już reprezentacja LO Grybów. Reprezentanci spod Gorlic nie dali nam większych szans i mecz zakończył się porażką LO wynikiem 0-5. Pozostał więc mecz o 3msc w zawodach. Niestety w nim zabrakło trochę szczęścia i ulegliśmy drużynie z Nawojowej 1-2, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w turnieju. 

Skład LO w Starym Sączu :
Eryk Jastrząb, Jakub Żywczak, Kamil Godoń, Maksymilian Mamala, Andrij Bashynskyi, Michał Tomasiak, Kacper Gromala, Marcin Janek. Opiekunem był p. Kamil Głębocki

51346